Kterak jsem kadibudku stavěl

4.9. 2007

Před dávnými dobami jsme jako vánoční dárek dostali stavebnici kadibudky v měřítku 1:87. Někteří nelenili, postavili ji a obrázky vyvěsili na web. Já měl tehdy nějaké připomínky a abych jen nekritizoval, slíbil jsem, že kadiboudu také postavím a na webu se pochlubím. Je to téměř rok, ale slib plním.

Takže slíbená rychlofotoreportáž ze stavby stavebnice kadibudky.

Tak jsem se rozhodl to dál nedráždit a nafotit to, co mi ještě zbylo. Ale neodolal jsem a opět jsem upravil nátěr na střeše….
Jiní kolegové naznačili ještě hlavy hřebíků, ale nevěděl jsem jak na to (zjistil jsem to až v této fázi), tak jsem to nechal být. Na plochém materiálu bych to zkusil špendlíkem, nebo tak něčím, ale v pevnost slepené kadiboudy jsem tolik nevěřil.

Celkové zhodnocení

Práce se stavebnicí pohodová, málo práce, relax. Nápad barvit temperama je bláznovství na toto mi nepřijdou vhodné. Střecha se mi nelíbí a když tak zpětně prohlížím fotky, měl jsem ji nechat být po svém prvním pokusu.
No a tak už zbývá jen tu budku postavit v mém oblíbeném měřítku 1:120, nějaké pokusy už jsem podnikl, zatím bez barvení, ale o tom až někdy jindy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *