Zrušeno: Podzimní výstava klubovních kolejišť 2020

1.9. 2020

Vážení příznivci modelové železnice,
vzhledem k současným okolnostem se podzimní výstava neuskuteční. Velmi nás to mrzí, snažili jsme se udělat na kolejišti spoustu změn – popelové jámy, návěstidla, přejezdové výstražníky, řízení silničních vozidel na předměstí včetně zastavování autobusů, nový řídicí software, který obohatí provoz o více lokomotiv na jednom vlaku, automatické pouštění zvuků (pískáčky), zastavování v zastávkách, máme nová vozidla a spoustu dalšího. Na všechny tyto novinky si budete muset ještě chvíli počkat.

Jakmile se situace uklidní a rozvolní se opatření, stanovíme nové datum výstavy. Do té doby přejeme pevné zdraví a nezapomeňte, že modelaření je v toto roční období a za současné situace ideální volbou na volné chvíle.

Celý příspěvek

Slavnosti Pernštejnského panství 2019

14.6. 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu železničních modelů při příležitosti Slavností Pernštejnského panství. Výstava se koná v hlavním sále Sokolovny v Nedvědici, 5.–7. 7. 2019 (pátek–něděle). Pod záštitou městyse Nedvědice a ve spolupráci s RK model budeme vystavovat modulové kolejiště TT. Těšíme se na Vaši návštěvu!